Jump to content

Taner Ertekin

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Taner Ertekin last won the day on August 15 2018

Taner Ertekin had the most liked content!

Community Reputation

16 Good

8 Followers

About Taner Ertekin

 • Rank
  New Member

Personal Information

 • Company Name
  Ottoman Airlines

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaan Can Arkadaşımızın hediyesi kendisine taktim edildi. Kırımsız uçuşlar dileriz
 2. POSCON TÜRKİYE'de Akdeniz Virtual Airlines görmek bizlere güç katacaktır. Tüm Akdeniz Virtual Airlines pilotlarının POSCON TÜRKİYE'ye katılmasını bekliyoruz.
 3. Selam Burak , POSCON çatısı altında hobimizi yaparken burada geçireceğimiz zamanın kaliteli geçmesini sağlamak siz kurucu olacak ekibin özverili çalışmasına bağlı. Ama bu kaliteli zamanı nasıl geçiririz diyorsan birkaç tavsiyem olacak. 1-Bu hobiyi yaparken ekip işi olduğunu bilmemiz lazım bu ekip işi derken, IVAO daki gibi ''körler sağırlar birbirini ağırlar şeklinde olmamalı'' STAFF dahi olsa sınavlar titizlikle ve hakkaniyetle yapılmalı eğer sınav olacaksa. 2 -Eğitim faaliyetlerini yalnızca Virtual Airlines eline bırakılmamalı sizlerde bir şekilde dahil olmalısınız. 3-Türkiye Disivion'da anlayış ve dialog kanallarının tam anlamı ile açık olması gerekir. 4-Bu hobiye yeni başlayan arkadaşlara karşı anlayış hakim olmalı diğer networklerde olmayan birşey bu . Bu benim VA'ın adamı bunu koruyayım, bunu şu rütbelere getireyim Staff yapayım dememelisiniz hak edenin gelmesi gereken yerlere gelmesi lazım. Örneğin bir TR division staff'nın sınavını siz yapmamalısınız veya gerçek hayatta aynı iş yerinde çalışıyorsunuz diye o kişiyi staff yapmamalısınız bunu örnekleri çok diğer networklerde. 5-Planlamalarınızı iyi yapmalısınız ki TR division hava sahasında ATC olsun ve aktif olsunlar ki uçuşlarımız güzel geçsin. Aklıma geldikçe yazmaya çalışacağım. Saygılarımla.
 4. Evet gerçekten iyi düşünmüşsün. Öncelikle buradaki yöneticilerin IVAO TR division yöneticileri gibi olmasını kesiklikle istemeyiz. Çünkü o kişiler haysiyet ve karakter yoksunudur. Yöneticiler herkese aynı mesafede olmalı ve kurallar öncelikli olmalı şahıslar değil.
 5. THY callsign ile uçmak için sabırsızlanıyorum. Haziranda 2018 tarihinde POSCON beta ile aynı anda yayında olacak. Tüm arkadaşlarımızı bekliyoruz.
 6. POSCON's first virtual airlines are Ottoman airlines. STRONG, VETERAN and QUALITY.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and Guidelines.