Jump to content

Burak T.

Beta Testers
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Burak T. last won the day on February 1

Burak T. had the most liked content!

Community Reputation

42 Excellent

About Burak T.

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

723 profile views
 1. Ömer hocam, emekleriniz için teşekkürler elinize sağlık
 2. Çekilişimizin kazananı @Kaan Can arkadaşımızı tebrik ediyoruz ?
 3. POSCON ve Turkish Virtual Airlines açılışına çok kısa bir süre kaldı. Bu süreçte Turkish Virtual Airlines yapım aşaması sürecini hızlandırmak için Sanal Havayoluna staff alımı yapmaya karar verdik. Başvuruları bu başlık altından yapabilirsiniz, genel aranan özellikler haricinde en büyük isteğimiz stafflık pozisyonlarına, sanal havacılığa gönül vermiş ancak bu işi dostluktan ve samimiyetten önde tutmayan arkadaşların başvurmasıdır. Aranan Özellikler: 1.) Minimum 18 yaşında olmak. 2.) Genel Havacılık bilgisine sahip olmak. 3.) Sanal Havayolu websitesinde yöneticisi olduğu bölümü ilgilendiren detaylarla ilgilenebilecek vakti ayırabilmek. 4.) Discord veya Teamspeakte sesli konuşma ile üyelerin soruları için en az minimum düzeyde vakit ayırabilmek. 5.) Havacılık İngilizcesine hakim olmak ve İngilizce maillere cevap verebilecek düzeyde dil bilmek. Başvurularınızı bu başlık altından yada iletişim bilgileriniz ile beraber bana forum üzerinden özel mesaj atarak yapabilirsiniz.
 4. En yakın zamanda bir division toplantısı ayarlamayı planlıyoruz facebook ve forumdan duyuruda bulunacağız. Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız hocam.
 5. Ekibimizde sizide görmekten mutluluk duyarız hocam.
 6. Currently almost all virtual airlines are using systems like php-vms, vam and ips. Is there anything planned something like internal integration of Virtual Airline websites with POSCON servers or are we still going to use third party utilities for that ?
 7. AFAIK it will be released as closed beta in late september 2018. And open beta in Jan. 2019.
 8. Hello, POSCON is currently at ALPHA stage which means we are not able to fly online until it comes to an open beta stage. So there is no client for us right now ?
 9. Hoşgeldiniz hocam, Akdeniz Virtual Airlines'ı aramızda görmek bizleri sevindirdi ?
 10. Arkadaşlar merhaba, Aerosoft Airbus Bundle yada PMDG 737 Kazanmak istermisiniz ? Linkten çekilişimize katılın ? https://www.facebook.com/POSCONTR/app/152351391599356/
 11. Mümkün olduğunca kişinin foruma ve divisiona kayıt olmasını sağlayarak POSCON ve POSCON Türkiye divisionuna direkt olarak yardımcı olabilirsiniz. Beta release tarihinden önce kayıt olanlar beta versiyonuna erişim hakkı elde edecekler bildiğim kadarıyla. Facebook sayfamızdanda takip edebilirsiniz heyecan verici bir gelişme olduğunda direkt olarak oradan paylaşıyoruz :) En az bende sizin kadar heyecanlıyım.
 12. Merhaba arkadaşlar, POSCON ve Türkiye Division ile ilgili gelişmeleri anlık olarak Türkçe alabileceğiniz Facebook sayfamızı https://www.facebook.com/POSCONTR adresinden takip edebilirsiniz.
 13. Öncelikle POSCON a hoşgeldiniz Haziran 2018 tarihinden itibaren server açılacak şu anlık herhangi bir program yükleyemiyorsunuz malesef :) POSCON ile ilgili gelişmeler için forumu takip etmeye devam edin.
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and Guidelines.