Jump to content

Pilot Aslan

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pilot Aslan last won the day on January 22

Pilot Aslan had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

4 Followers

About Pilot Aslan

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

445 profile views
 1. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım hocam.
 2. I don't think it would be a good idea to internal integration of Virtual Airline websites with POSCON. But if we all can register our virtual airlines to POSCON just like Ivao and Vatsim that would be nice.
 3. Şu anda belirli pozisyonlarda açığımız var. Başvuruları değerlendirebiliriz.
 4. Selam arkadaşlar, Turkish Virtual Airlines açıldı. Şu anda beta sürümündeyiz. Tüm sanal pilotları bekleriz. Turkish Virtual Airlines'ı ziyaret etmek için tıklayın. Daha fazla bilgi için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Tanıtım Videosu
 5. Merhaba, Ortak noktamiz Poscon oldugu icin buna pek gerek oldugunu sanmiyorum. Yani Poscon uzerinde yapilan ucuslarin tamami gozukecegi icin VAlarin kendi sectikleri alt yapi ve tracker ile devam etmeleri daha uygun olacaktir. Zaten Poscon catisi altinda ve divizyonlarda birliktelik olacak. Yine de diger arkadaslar da bu konu hakkinda fikir verirlerse belki daha degisik bir sey yapabiliriz. Saygilar.
 6. Selam Burak. Çok iyi düşünmüşsün. Aslında bu konuyu Haziran'da yayınlanacak betadan sonra daha iyi konuşup tartışabiliriz. Ama işleyiş ile ilgili olarak umarım Ivao ve Vatsimden farklı olur ve kötü niyetli insanların başa geçip burada hobisini yapmaya çalışan insanlara zehir etmezler. Bize düşen, Poscon yönetimi ile iyi çalışıp bu temelleri iyi atmak.
 7. Inşallah hocam. Çalışmalar başladı bile. Bir aksilik olmazsa biz bir ay içerisinde hazır olup Posconu bekleyeceğiz.
 8. Ooo hepimizin beklentisi aynı. Çok zaman kalmadı. Sızler sadece uçmaya hazır olun.
 9. Türk Hava Yolları hepimizin aşkı. Posconla birlikte açılacak olması ise ayrı bir güzellik. Bakalım ne gibi yenilikler olacak.
 10. We are happy to announce that Ottoman VA & Poscon partnership. Soon Turkish Airlines Virtual will be online...
 11. Hi Andrew, I am not so nice like my friends I want to fly here quickest possible. So i am ready to help as much as i can. Let me know if you need any help. And good to be in here...
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and Guidelines.