Jump to content

Burak T. (1011944)

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Burak T. (1011944) last won the day on January 1

Burak T. (1011944) had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

Recent Profile Visitors

1,359 profile views
 1. Ömer hocam, emekleriniz için teşekkürler elinize sağlık
 2. Çekilişimizin kazananı @Kaan Can arkadaşımızı tebrik ediyoruz ?
 3. POSCON ve Turkish Virtual Airlines açılışına çok kısa bir süre kaldı. Bu süreçte Turkish Virtual Airlines yapım aşaması sürecini hızlandırmak için Sanal Havayoluna staff alımı yapmaya karar verdik. Başvuruları bu başlık altından yapabilirsiniz, genel aranan özellikler haricinde en büyük isteğimiz stafflık pozisyonlarına, sanal havacılığa gönül vermiş ancak bu işi dostluktan ve samimiyetten önde tutmayan arkadaşların başvurmasıdır. Aranan Özellikler: 1.) Minimum 18 yaşında olmak. 2.) Genel Havacılık bilgisine sahip olmak. 3.) Sanal Havayolu websitesinde yöneticisi olduğu bölümü ilgilendiren detaylarla ilgilenebilecek vakti ayırabilmek. 4.) Discord veya Teamspeakte sesli konuşma ile üyelerin soruları için en az minimum düzeyde vakit ayırabilmek. 5.) Havacılık İngilizcesine hakim olmak ve İngilizce maillere cevap verebilecek düzeyde dil bilmek. Başvurularınızı bu başlık altından yada iletişim bilgileriniz ile beraber bana forum üzerinden özel mesaj atarak yapabilirsiniz.
 4. En yakın zamanda bir division toplantısı ayarlamayı planlıyoruz facebook ve forumdan duyuruda bulunacağız. Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız hocam.
 5. Hoşgeldiniz hocam, Akdeniz Virtual Airlines'ı aramızda görmek bizleri sevindirdi ?
 6. Arkadaşlar merhaba, Aerosoft Airbus Bundle yada PMDG 737 Kazanmak istermisiniz ? Linkten çekilişimize katılın ? https://www.facebook.com/POSCONTR/app/152351391599356/
 7. Mümkün olduğunca kişinin foruma ve divisiona kayıt olmasını sağlayarak POSCON ve POSCON Türkiye divisionuna direkt olarak yardımcı olabilirsiniz. Beta release tarihinden önce kayıt olanlar beta versiyonuna erişim hakkı elde edecekler bildiğim kadarıyla. Facebook sayfamızdanda takip edebilirsiniz heyecan verici bir gelişme olduğunda direkt olarak oradan paylaşıyoruz :) En az bende sizin kadar heyecanlıyım.
 8. Merhaba arkadaşlar, POSCON ve Türkiye Division ile ilgili gelişmeleri anlık olarak Türkçe alabileceğiniz Facebook sayfamızı https://www.facebook.com/POSCONTR adresinden takip edebilirsiniz.
 9. Öncelikle POSCON a hoşgeldiniz Haziran 2018 tarihinden itibaren server açılacak şu anlık herhangi bir program yükleyemiyorsunuz malesef :) POSCON ile ilgili gelişmeler için forumu takip etmeye devam edin.
 10. Merhaba arkadaşlar, Öncelikle takip etmeyen veya İngilizce bilmeyen arkadaşlar için bilgi olarak, POSCONdaki çalışmalar hızla devam ediyor ve Haziran 2018 de beta sürümü olarak biz kullanıcılara açılması planlanıyor. Server protokolü hazırlanmış ve test uçuşları gerçekleştirilmiş. Bu süreçte bizde Türkiye divisionu olarak bizden talep edilen bilgi ve içerikleri POSCON tarafına temin ediyoruz. Ekip olarak 10 yılı aşkın uçuş simulasyonu deneyimimiz ve hem IVAO'daki hemde VATSIM'deki uçuş ortamını ve sosyal ortamı gördüğümüz için iki tarafında artılarını eksilerini ölçüp POSCON da olmasını ve olmamasını istediğimiz şeyleri tartışıyoruz. Bu başlığı açmamdaki amaç bu tartışmayı hep birlikte yapmak, kısacası POSCON dan ve POSCON Türkiye divisionundan beklentilerinizi ve isteklerinizi bu başlık altına yazabilirseniz sevinirim :)
 11. I can't wait to see it, and fly with THY callsign It seems its going to be published at the same time with POSCON gets published :)
 12. I think Ottoman VA became the first airline of Turkish division
×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and Guidelines.