Jump to content
Join the POSCON Public Discord Server! ×

Turkish Virtual Airlines

Omer A. (1011941)

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
4 hours ago, baran ismen said:

Merhaba. Sitenizden üyelik talebinde bulundum, Ivao THYVA'da 288 saatim, IVAO'da toplam 668 saatim mevcut, hangisi transfer edilecektir acaba ? 288 girdim ben ama ?

Bu arada client, fdr vs. nereden edinebilirim 

Selamlar, Uyeliginiz onaylanmistir. Saat transferi su anda mumkun degil. Sitemize ozellik eklendikten sonra saatlerinizi transfer edebileceksiniz.  Diger sorunuzun cevabi yukarida ki videoda mevcut. Saygilar.

39 minutes ago, Pilot Aslan said:

Selamlar, Uyeliginiz onaylanmistir. Saat transferi su anda mumkun degil. Sitemize ozellik eklendikten sonra saatlerinizi transfer edebileceksiniz.  Diger sorunuzun cevabi yukarida ki videoda mevcut. Saygilar.

Hocam merhaba, onay için teşekkürler. 

Anlayamadığım bir kaç nokta var ama,

1- Bu tracker programının tek başına açılması yeterli midir PIREP için yoksa POSCON'a ait bir client vs. var mıdır ?

2- FDR gibi bir program geliştirme durumunuz veya hazır bir tanesini modifiye edip kullanma durumumuz var mı, rating vs. için ?

3- Gösterilen tracker, XP-11 ile çalışıyor mu ?

5 hours ago, baran ismen said:

Hocam merhaba, onay için teşekkürler. 

Anlayamadığım bir kaç nokta var ama,

1- Bu tracker programının tek başına açılması yeterli midir PIREP için yoksa POSCON'a ait bir client vs. var mıdır ?

2- FDR gibi bir program geliştirme durumunuz veya hazır bir tanesini modifiye edip kullanma durumumuz var mı, rating vs. için ?

3- Gösterilen tracker, XP-11 ile çalışıyor mu ?

Pirep icin tracker tek basina yeterli hocam. Poscon su anda kapali betada, yani su anda posconda uculmuyor. Tracker ve sitemiz de gelistirlime asamasinda ve ileride tracker cok daha detayli ve guzel olacak ama biraz zamana ihtiyacimiz var. Tracker X-Plane 11 de calisiyor. Ben de X-Plane 11 kullaniyorum. Saygilar.

2 hours ago, Pilot Aslan said:

Pirep icin tracker tek basina yeterli hocam. Poscon su anda kapali betada, yani su anda posconda uculmuyor. Tracker ve sitemiz de gelistirlime asamasinda ve ileride tracker cok daha detayli ve guzel olacak ama biraz zamana ihtiyacimiz var. Tracker X-Plane 11 de calisiyor. Ben de X-Plane 11 kullaniyorum. Saygilar.

FDR entegre edilirse tadından yenmez. ETA var mı public release için peki ?

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and Guidelines.