Jump to content
Join the POSCON Public Discord Server! ×

About This Club

This club was created to recruit members to the POSCON Turkey Division.
 1. What's new in this club
 2. We are now opening the application process to join our Facility Data Team! For now, we are only recruiting for the following nations: Mexico, Russia, France, Greece, Turkey and South Africa. If you are from another country, other than those listed, and still meet the requirements, please feel free to submit your application. We will keep it on file and contact you if needed in the future. Requirements to apply: - Must be 18 years of age or older. - Must have a deep knowledge of the airspace of the nation applying for. - Must have excellent written and verbal communication skills. - Real-world flight or ATC experience is preferred. - It is also preferred that the applicant be from the actual country that they are applying for. - Must have excellent computer skills. Applications should be submitted to [email protected] and include the nation you want to work on and why you think you would be an asset to the team.
 3. Merhabalar ; Ben seve seve yardımcı olurum acık pozisyon var ise
 4. Merhabalar ; Tanıtım videolarında oldukca heycan verici bilgiler edinim . Akdeniz Va olarak aranızda mutluluk duyuyoruz . Projeyi sabırsızlıkla bekliyoruz
 5. Evet hocam aynen. Turkishva da tracker ile offline veya diger online platformlarda ucabilirsiniz ama Poscon icin beklemedeyiz.
 6. O halde şimdilik POSCON ile uçamıyoruz, beklemedeyiz gelişmeler hakkında.
 7. FDR entegre edilirse tadından yenmez. ETA var mı public release için peki ?
 8. Pirep icin tracker tek basina yeterli hocam. Poscon su anda kapali betada, yani su anda posconda uculmuyor. Tracker ve sitemiz de gelistirlime asamasinda ve ileride tracker cok daha detayli ve guzel olacak ama biraz zamana ihtiyacimiz var. Tracker X-Plane 11 de calisiyor. Ben de X-Plane 11 kullaniyorum. Saygilar.
 9. Hocam merhaba, onay için teşekkürler. Anlayamadığım bir kaç nokta var ama, 1- Bu tracker programının tek başına açılması yeterli midir PIREP için yoksa POSCON'a ait bir client vs. var mıdır ? 2- FDR gibi bir program geliştirme durumunuz veya hazır bir tanesini modifiye edip kullanma durumumuz var mı, rating vs. için ? 3- Gösterilen tracker, XP-11 ile çalışıyor mu ?
 10. Selamlar, Uyeliginiz onaylanmistir. Saat transferi su anda mumkun degil. Sitemize ozellik eklendikten sonra saatlerinizi transfer edebileceksiniz. Diger sorunuzun cevabi yukarida ki videoda mevcut. Saygilar.
 11. Merhaba. Sitenizden üyelik talebinde bulundum, Ivao THYVA'da 288 saatim, IVAO'da toplam 668 saatim mevcut, hangisi transfer edilecektir acaba ? 288 girdim ben ama ? Bu arada client, fdr vs. nereden edinebilirim
 12. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım hocam.
 13. Ömer hocam, emekleriniz için teşekkürler elinize sağlık ?
 14. Şu anda belirli pozisyonlarda açığımız var. Başvuruları değerlendirebiliriz.
 15. Selam arkadaşlar, Turkish Virtual Airlines açıldı. Şu anda beta sürümündeyiz. Tüm sanal pilotları bekleriz. Turkish Virtual Airlines'ı ziyaret etmek için tıklayın. Daha fazla bilgi için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Tanıtım Videosu
 16. Kaan Can Arkadaşımızın hediyesi kendisine taktim edildi. Kırımsız uçuşlar dileriz
 17. Akdeniz Virtual Airlines ailesi aramıza hoşgeldiniz ileride bol bol uçuş yapmak dileğiyle
 18. POSCON ve Turkish Virtual Airlines açılışına çok kısa bir süre kaldı. Bu süreçte Turkish Virtual Airlines yapım aşaması sürecini hızlandırmak için Sanal Havayoluna staff alımı yapmaya karar verdik. Başvuruları bu başlık altından yapabilirsiniz, genel aranan özellikler haricinde en büyük isteğimiz stafflık pozisyonlarına, sanal havacılığa gönül vermiş ancak bu işi dostluktan ve samimiyetten önde tutmayan arkadaşların başvurmasıdır. Aranan Özellikler: 1.) Minimum 18 yaşında olmak. 2.) Genel Havacılık bilgisine sahip olmak. 3.) Sanal Havayolu websitesinde yöneticisi olduğu bölümü ilgilendiren detaylarla ilgilenebilecek vakti ayırabilmek. 4.) Discord veya Teamspeakte sesli konuşma ile üyelerin soruları için en az minimum düzeyde vakit ayırabilmek. 5.) Havacılık İngilizcesine hakim olmak ve İngilizce maillere cevap verebilecek düzeyde dil bilmek. Başvurularınızı bu başlık altından yada iletişim bilgileriniz ile beraber bana forum üzerinden özel mesaj atarak yapabilirsiniz.
 19. En yakın zamanda bir division toplantısı ayarlamayı planlıyoruz facebook ve forumdan duyuruda bulunacağız. Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız hocam.
 20. Bende vatsim türkiye divizyonunda pilot eğitmeni olarak görev yaptım. Aranızda bulunmak ve yeni arkadaşlarımıza eğitim vermek için sizlere yardımcı olabilirim.
 21.  

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use, Privacy Policy, and Guidelines.